Natáčení Tiffany techniky pro TV Prima

 
Byla jsem oslovena paní redaktorkou z TV Prima, zda bych se mohla 15. 10. zúčastnit natáčení v Praze a přiblížit divákům pořadu Receptář prima nápadů výrobu svého cínovaného přívěsku "Dragon Eye". V pondělí jsem tedy vyrazila se svou kamarádkou Šárkou Starou před kamery a doufala jsem, že to nebude úplné fiasko :) Celý díl, který byl vysílán v neděli 11. 11. 2018 můžete shlédnout na níže uvedeném odkaze.
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 

 
 

Ovčácké slavnosti Borovany 5. 8. 2018

 
Prožila jsem nádherný slunečný den ve městě Borovany, kde jste mohli najít stánek s mými drátovanými a cínovanými šperky a tvorbou dalších rukodělných autorů, které nabízím ve svém obchodě Sorcha-Art v Č. Budějovicích.
 
 
  
   
  
  
  
 
 

 
 

Vážení přátelé a zákazníci.

 

Dnes (22. 11. 2013) je to na den přesně rok, kdy jsem poprvé vzala do ruky kleště a drát. Ušla jsem za tu dobu hodně dlouhou cestu, která nebyla sice jednoduchá, ale určitě stála za to. Děkuji tímto své rodině, že nad mými prvními výtvory nemávla rukou a neustále mě podporovala. Děkuji své kamarádce Hance Böhmové, že mě v těžkých chvílích nenechala ve štychu. Děkuji virtuálním kamarádkám Veronice Cikánové a Evě Baďurové za to, že mi byly neustále nablízku. Děkuji svému bývalému zaměstnavateli, který mě stáhl na dno. Protože bez toho dna bych se ke šperkům nikdy neobrátila.

A hlavně bych ráda poděkovala Vám, zákazníkům. Bez vašeho uznání bych to už hodněkrát vzdala.

 

Přípíjím a děkuji!

     


 

VI. ročník šperkařského workshopu ve Volyni

 

Vážené zákaznice a příznivci drátovaných šperků technikou wire wrapping. Dne 14. září 2013 jsem se zúčastnila VI. ročníku šperkařského workshopu ve Volyni, kde jsem prezentovala výrobu drátovaných šperků a kde jste si mohli výrobky vyzkoušet a zakoupit. Sešlo se zde více jak 40 šperkařů a akce se náramně vydařila.

 

    
      

 


 

Téma "Jeden prsten denně"

 

Milé zákaznice. Aby toho nebylo málo, od září 2013 se na prodejním serveru Fler.cz zúčastním akce na téma "Jeden prsten denně". Nejde o soutěž, ale o proces tvůrčího zkoumání. Výsledkem nemá být série výstavních nebo komerčních produktů, ale aktivizace vlastních tvůrčích sil, prostřednictvím několikatýdenní soustředěné práce na projektu. Na konci by měla být za mnou kolekce prstýnků, z nichž některé možná budou jen vtípky, některé budou dokonalé, některé budou pouhými skicami a nápady - ale především by na konci měl být kolektivní zážitek a vědomí vlastního tvůrčího potenciálu.

Akce začíná 1. září a od tohoto dne zde přibude každý den jedna fotografie prstýnku, který ten den dokončím. Materiál i technika jsou libovolné. Každý týden se výsledky objeví v Blogu a shrnutí celé akce najdete i v MAGu.

 

      FLER BLOG

      Rozhodli jsme se po dobu jednoho měsíce vyrábět jeden prsten denně.

      30 prstýnků během září. Zdá se Vám to jako velký úkol, který byste nezvládli?

      Možná stačí se rozhodnout to zkusit a překonat sami sebe...

 

 

 

  


 

"Jak se nosí šperky z mé dílny"

 

Toto album krásných fotografií vzniklo spontánně od spokojené zákaznice Veroniky Cikánové, která se rozhodla zapózovat coby modelka a hrdá majitelka mnou vyrobených šperků. Modelka je úžasná a náušnice jí velmi sluší. Profesionální práci fotografky odvedla paní Zuzana Syřínková, které tímto velmi děkuji.

Veronika Cikánová je autorkou krásných a originálních kabelek, taštiček, obalů na knihy a dalších módních doplňků. Její obchůdek pod jménem Ghendess najdete na stránkách www.ghendess.cz.

         

         

Modelka má na sobě náušnice "Rákos", "Křídla" a "Zetko".

  


 

Souladění v Koječíně u Helfenburgu 10. - 11. 8. 2013

 

Vážené zákaznice a příznivci drátovaných šperků technikou wire wrapping. Ve dnech 10. 8 a 11. 8. jsem se zúčastnila s projektem Origokus divadelního představení s Jaroslavem Duškem (www.terramitica.cz) v Koječíně u Helfenburgu, kde jsem prezentovala svou výrobu drátkovaných šperků a kde jste si také mohli výrobky vyzkoušet a zakoupit. Tato dvoudenní prodejní byla vynikající a vzniklo pár fotografií (foto Kamil Kuchta).